۱۳۸۹ دی ۳, جمعه

سازمان مجاهدین خلق درایران پایگاه مردمی ندارد


سازمان مجاهدین فعالیت خودش رو با ترور امریکاییها در ایران شروع کرد، حالا کار این سازمان به اینجا رسیده که از سران کشورها دعوت می کند و هزینه هایی می کند با منبع نا معلوم و از اینها می خواهد که حمایتشان کنند.
در نظر بگیرید جامعه ایرانی رو که یک طرف این گروه با حمایت آشکار آدمهایی مثل میش که در ایرانگیت وزیر دادگستری بود و در ماجرای ایرانگیت شرکت داشت یا محافظه کاران جدید که از آنها هم در جلسه دیگری دعوت کرده بودند جهت حمایت، بگویند به مردم که شما این رژیم را بردارید و این گروه وابسته را جانشین آنها کنید، این باعث تثبیت رژیم می شود و راه مبارزه با دیکتاتوری حمایت علنی از گروهی مثل گروه رجوی نیست.
گرایش حزب آقای بوش جنگ افروزی است که جنگ افغانستان و عراق را بوجود آورد و بانی وضعیت موجود در ایران شدند به ترتیبی که تحقیقی می گوید که این جنگها برای نفت و گاز و تسلط بر خلیج فارس بوده است. اینها اینگونه هستند و آدمهای ساده ای نیستند که برای حمایت از روح آقای رجوی آمده باشند به عراق، و همچنین نیک می دانند که بغض و نفرت مردم از این گروه بسا از جمهوری اسلامی هم بیشتر است. دلیل این حمایت این است که نیروهای جانب دار استقلال و آزادی حاضر نمی شوند سراغ قدرت خارجی بروند و با تمام توان هم مانع از این شدند که طی این سالها برای ایران آلترناتیو بسازند و از این پس هم نخواهند گذاشت که قدرت خارجی برای رژیم آلترناتیو بسازد ... من تصور نمی کنم که در سیاست خارجی امریکا چرخشی بوجود آمده باشد برای اینکه اینها عراق را گرفتند چنانچه در ادعایشان در مبارزه با تروریست صادق بودند باید پایگاه اشرف را جمع می کردند که نکردند و جتی از اینها تا به امروز حفاظت هم کرده اند. آقای بوش رفته و آقای اوباما آمده و سیاست اینها همان حفاظت از این گروه است ...

۶ نظر:

ناشناس گفت...

با سلام به آقای بنی صدر ،
به نظر من با خیزش های مردم ایران سیاست مداران ما باید موقعیت تاریخی خود را درک کرده و وارد عمل شوند و مردم را رهبری کنند البته من خودم شخصن به رهبری اعتقاد ندارم و نظرم اینست که انقلابات یا خیزشی های مردم در زمان ما احتیاج به رهبر ندارند مثل تونس، مصر، بحرین، لیبی ،،،،،
ولی متاسفانه یا خوشبختانه به نظر میاد که انقلاب مردم ایران بدون رهبری به پیروزی نخواهد رسید.
در حال حاضر مردم ایران از اصلاح طلبان عبور کردن و یک خلع رهبری برای اکثریت مردم وجود دارد و ملت میدانند که با این اصلاح طلبان به هیچ جا نخواهند رسید.
پیشنهاد من اینست که یک شورای رهبری در خارج متشکل از ۱۰-۲۰ نفر از شخصیتهای سیاسی و ملی ( خانوم عبادی ،آقاین پهلوی،لاهیجی، ،،،،،،) تشکیل شود و مطمئن باشید که این رژیم با رهبری این شورا در یک سال پیروز خواهد شد و این رژیم را به زباله دانی تاریخ خواهد سپرد آقایان واحدی و امیر ارجمند هم اگر خاستند میتواند عضو این شورا شوند و اگر هم مایل نبودند مشکلی نیست چون اکثریت مردم با این شورای ملی خواهند بود .
در شما آقای بنی صدر من این شجاعت را میبینم که بتوانید این شورای ملی را در خارج تشکیل دهید چون برای این کار باید انقلابی عمل کرد و وقت تلف نکرد.
در ضمن آقای بنی صدر من با شما ۳۰ خرداد در خیابانها بودم ولی همانطور که جدیدن گفتید اگر مجاهدین جنگ مسلحانه ایلام نمیکردند شاید ما پیروز میشدیم . رژیم های عربی هم مسله ما در ۳۰ خرداد عمل کردند و پیروز شدن چون در خیابانها ماندند البته زمان هم ۳۰ سال جلو رفته و خوشبختانه انقلابات با تلفات کمتری به پیروزی میرسد.
این تنها راهه پیروزی بر این رژیم است.

Ramin گفت...

درود بر شما آقای بنی صدر نازنین واقعا راست گفتید فقط برنامه ی پیک شادی مجاهدین در ایران طرفدار دارد بقیه ی سازمان جایش در زباله دان تاریخ است.

ناشناس گفت...

Ba salam

Ta sarnegooni rejim fased khamenei:

marg bar khamenei jani

Dar rabeteh ba mojahedin rajavi va tedadi az kadrhay markazi anha dastekami az khamenei kasif nadarand

ناشناس گفت...

كسي كه به ولايت مطلقه فقيه رأي داده ديگر حق صحبت كردن ندارد! كسي كه مدرك دكتري ندارد و خودش را دكتر مي نامد! شما اگر طرفدار داشتيد خوب بعد از استعفايت كسي اعتراضي چيزي ميكرد! شما مثل رضا خان و محمد رضا شاه آورده شديد و برده شديد!

امیر حسین گفت...

با درود به همه انهایی که در راه ازادی ایران تلاش می کنند دوست عزیز مجاهد چرا بجای ترورشخصیتی افراد جواب منطقی نمی دهید اگر اقای بنی صدر در اقتصاد علوم سیای به نظر من در فلسفه دکتر نیست پس چه کسی می تواند دکتر باشد بارها اقی بنیصدرتوضیح دادند که تز دکترا انهم در دورشته به دلیل این دفاع نکرده بودکه به دستور رژیم شاه فرانسه می خواست اورا پس از دفاع اخراج کند و واقا برای کسی که همه عمرش در تحقق و نوشتن بود با انهمه کتب منتشره پایان دادن تز دکتراکه انجام داده مهم بود نه عزیز بعقیده همه انهایی که اهل تحقیق و انصاف هستندو اکثر شون مدرک دکترا دارند می دانند برای فردی که 50 سال از عمرش را در تحقیق و مبارزه و نوشتن کذراند مدرک دکترا واقعا ناچیز است
اما راجع به نظر اقای بنی صدر در رابطه با اینکه مجا هدین در ایران طرفدار ندارند مخالفم مجاهدین و همه گرو ه ها منجمله شخص جناب بنی صدر در ایران طرفدار دارند زیاد هم دارند ولی اظهار وجود مواجهه است با مرگ

ناشناس گفت...

جناب بنی صدر را از اول خائن نامیده بودند تا اینکه سن بالاتر رفت با ماهوراه و اینترنت اشنا شدیم . و چهره حکومت نیز با بالا رفتن سن ما اشکارتر شد . در ایرانیان خارج نشین دو کس را بیش از همه دوست دارم داریوش همایون که خدایش رحمت کناد و بنی صدر که در امور سیاسی با تعمق سخن می گوید و این نشان می دهد که سیاست نیز علم است ..